NASZ SKLEP

ODWIEDŹ NAS

Al. Piłsudskiego 51
90-307 Łódź

INFROMACJE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. Czym zajmuje się Wasza firma?

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, wdrażaniu oraz serwisowaniu urządzeń fiskalnych i programów handlowo-magazynowych. Oferujemy także systemy zabezpieczeń, napędy bram wjazdowych, domofony, TV SAT i DVB-T.

2. Gdzie znajduje się Wasza siedziba?

Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Posiadamy także sklep stacjonarny w Łodzi, który serdecznie zapraszamy do odwiedzenia.

3. Jakie produkty oferujecie?

W naszej ofercie znajdziesz m.in. kasy i drukarki fiskalne, wagi sklepowe, krajalnice, metkownice, skanery kodów kreskowych, terminale kart płatniczych oraz wiele innych urządzeń i rozwiązań dla firm.

4. Czy oferujecie usługi serwisowe?
Tak, świadczymy usługi serwisowe dla urządzeń fiskalnych i programów handlowo-magazynowych. Nasz zespół specjalistów jest gotów pomóc w rozwiązywaniu problemów i naprawach.
5. Jakie marki urządzeń oferujecie?

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami i dystrybutorami. Oferujemy produkty najwyższej jakości od czołowych firm branżowych.

6. Jak mogę się skontaktować z Waszą firmą?

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, telefonicznie pod numerem 42 307 33 22 lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny w Łodzi.

7. Czy oferujecie wsparcie techniczne?

Tak, zapewniamy wsparcie techniczne dla naszych klientów. Nasz zespół służy radą i pomocą w przypadku wszelkich pytań czy problemów z naszymi produktami i usługami.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI